کد خبر : 10406
تاریخ انتشار : 1402/08/03
انعقاد تفاهم‌نامه با آموزش و پرورش شهرستان در راستای کشف استعدادهای ورزشی

انعقاد تفاهم‌نامه با آموزش و پرورش شهرستان در راستای کشف استعدادهای ورزشی

باشگاه گل‌گهر در ادامه فعالیت‌های مداوم خود جهت شناسایی و پرورش استعدادهای ورزشی و اعتلای ورزش شهرستان اقدام به امضای تفاهم‌نامه با آموزش و پرورش شهرستان سیرجان کرد.

باشگاه گل‌گهر در ادامه فعالیت‌های مداوم خود جهت شناسایی و پرورش استعدادهای ورزشی و اعتلای ورزش شهرستان اقدام به امضای تفاهم‌نامه با آموزش و پرورش شهرستان سیرجان کرد. این تفاهم‌نامه در جریان مراسم افتتاحیه دوره جامع آموزشی گل‌گهر ویژه مربیان آکادمی‌های مختلف قهرمانی گل‌گهر و مربیان تربیت‌بدنی شهرستان سیرجان، مابین محمد اسفندیارپور؛ مدیرعامل باشگاه و عباس عزت‌آبادی؛ رییس آموزش و پرورش شهرستان به امضا رسید. شناسایی، معرفی و پرورش استعدادهای ورزشی رده‌های پایه شهرستان سیرجان در راستای تربیت نام‌آوران و مدال‌آوران آینده این دیار در پنج رشته فوتبال، والیبال، بسکتبال، کشتی و دو میدانی، استفاده از امکانات موجود، همکاری‌های مشترک در راستای اهداف مورد نظر و برخی موارد دیگر از جمله اهداف انعقاد این تفاهم‌نامه بود. شایان ذکر است در انتهای این مراسم که با حضور جمعی از مسوولان استانی، شهرستانی و اساتید مدعو برگزار شد، سوگندنامه باشگاه گل‌گهر در راستای تعهد به تلاش و کوشش جهت پرورش استعدادهای ورزشی قرائت و به امضای مربیان حاضر در جلسه رسید.

آخرین اخبار

آرشیو خبر
بیانیه 1402/09/14
بیانیه
عصر پنجشنبه و از سری مسابقات لیگ دسته‌اول فوتبال امیدهای کشور، تیم‌های گل‌گهر و فجرسپاسی شیراز در سیرجان به مصاف هم رفتند که این دیدار در حالی که تا دقایق پایانی با نتیجه‌ی قاطع سه بر صفر به نفع گل‌گهر در جریان بود، با حرکت زشت دروازه‌بان فجرسپاسی که با مشت یکی از بازیکنان گل‌گهر را مصدوم کرد، به تنش کشیده شد.
والیبال گل‌گهر همچنان روی نوار پیروزی می‌تازد 1402/08/20
والیبال گل‌گهر همچنان روی نوار پیروزی می‌تازد
تیم گل‌گهر توانست در یک دیدار جذاب در چارچوب هفته نهم لیگ دسته یک والیبال کشور، تیم صنعت‌گران امید را با نتیجه ۳ بر ۱ شکست دهد.
بازگشت بسکتبالیست‌های گل‌گهر با دست پر 1402/08/20
بازگشت بسکتبالیست‌های گل‌گهر با دست پر
تیم گل‌گهر توانست در چارچوب هفته اول لیگ حرفه‌ای دسته یک بسکتبال کشور، میزبان خود را شکست دهد و با کسب پیروزی به سیرجان بازگردد.
دربی بزرگ استان در هفته دهم 1402/08/19
دربی بزرگ استان در هفته دهم
گل‌گهر و مس رفسنجان در چارچوب هفته دهم لیگ برتر فوتبال، ساعت ۱۵ روز جمعه ۱۹ آبان‌ماه
تقدیر باشگاه گل‌گهر از رییس بسیج دانش‌آموزی شهرستان 1402/08/13
تقدیر باشگاه گل‌گهر از رییس بسیج دانش‌آموزی شهرستان
به مناسبت فرارسیدن هفته‌ی بسیج