کد خبر : 10406
تاریخ انتشار : 1402/08/03
انعقاد تفاهم‌نامه با آموزش و پرورش شهرستان در راستای کشف استعدادهای ورزشی

انعقاد تفاهم‌نامه با آموزش و پرورش شهرستان در راستای کشف استعدادهای ورزشی

باشگاه گل‌گهر در ادامه فعالیت‌های مداوم خود جهت شناسایی و پرورش استعدادهای ورزشی و اعتلای ورزش شهرستان اقدام به امضای تفاهم‌نامه با آموزش و پرورش شهرستان سیرجان کرد.

باشگاه گل‌گهر در ادامه فعالیت‌های مداوم خود جهت شناسایی و پرورش استعدادهای ورزشی و اعتلای ورزش شهرستان اقدام به امضای تفاهم‌نامه با آموزش و پرورش شهرستان سیرجان کرد. این تفاهم‌نامه در جریان مراسم افتتاحیه دوره جامع آموزشی گل‌گهر ویژه مربیان آکادمی‌های مختلف قهرمانی گل‌گهر و مربیان تربیت‌بدنی شهرستان سیرجان، مابین محمد اسفندیارپور؛ مدیرعامل باشگاه و عباس عزت‌آبادی؛ رییس آموزش و پرورش شهرستان به امضا رسید. شناسایی، معرفی و پرورش استعدادهای ورزشی رده‌های پایه شهرستان سیرجان در راستای تربیت نام‌آوران و مدال‌آوران آینده این دیار در پنج رشته فوتبال، والیبال، بسکتبال، کشتی و دو میدانی، استفاده از امکانات موجود، همکاری‌های مشترک در راستای اهداف مورد نظر و برخی موارد دیگر از جمله اهداف انعقاد این تفاهم‌نامه بود. شایان ذکر است در انتهای این مراسم که با حضور جمعی از مسوولان استانی، شهرستانی و اساتید مدعو برگزار شد، سوگندنامه باشگاه گل‌گهر در راستای تعهد به تلاش و کوشش جهت پرورش استعدادهای ورزشی قرائت و به امضای مربیان حاضر در جلسه رسید.

آخرین اخبار

آرشیو خبر
مراسم گرامیداشت شهدای خدمت قبل از دیدار گل‌گهر و آلومینیوم اراک 1403/03/05
مراسم گرامیداشت شهدای خدمت قبل از دیدار گل‌گهر و آلومینیوم اراک
یاد و خاطره شهدای حادثه دلخراش سقوط هلی‌کوپر ، قبل از شروع دیدار گل‌گهر و آلومینیوم
پایان ماموریت مردان خدا شهادت است 1403/03/03
پایان ماموریت مردان خدا شهادت است
شهادت رییس جمهور محترم آیت ا... سید ابراهیم رئیسی و یاران همراهشان را به محضر مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران تسلیت عرض می نماییم.
بی‌صبرانه مشتاق حضور گرم  هـواداران گل‌گـهر، در ورزشگاه اختصاصی گل گهر هستیم 1403/03/03
بی‌صبرانه مشتاق حضور گرم هـواداران گل‌گـهر، در ورزشگاه اختصاصی گل گهر هستیم
حضور شما مردم صبور و محترم سیرجان در سرما و گرما، برای حمایت از تنها نماینده فوتبال این شهر در لیگ برتر بر همگان ثابت شده و همین امر ما را بر آن داشته تا در این روزهای سخت تنها با اتکا به عنایت پروردگار و حمایت شما مردان و زنان غیرتمند و فوتبال‌دوست در حفظ جایگاه فوتبال سیرجان قدم موثری برداریم.
صعود به لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور 1403/02/27
صعود به لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور
تیم آکادمی فوتبال گل‌گهر توانست با درخشش و کسب موفقیت در گروه دوم مسابقات نوجوانان مناطق کشور، به لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور صعود کند.
حالا کنار بزرگان ایستاده‌ایم 1403/02/27
حالا کنار بزرگان ایستاده‌ایم