کد خبر : 10381
تاریخ انتشار : 1402/05/27
نگاهی به عملکرد آکادمی گل‌گهر به مناسبت حضور فرزاد صفی‌جهانشاهی در میادین جهانی

نگاهی به عملکرد آکادمی گل‌گهر به مناسبت حضور فرزاد صفی‌جهانشاهی در میادین جهانی

نگاهی به عملکرد آکادمی گل‌گهر به مناسبت حضور فرزاد صفی‌جهانشاهی در میادین جهانی راه درست و استراتژی صحیح کسب رتبه پنجم کشتی آزاد جهان توسط فرزاد صفی‌جهانشاهی

نگاهی به عملکرد آکادمی گل‌گهر به مناسبت حضور فرزاد صفی‌جهانشاهی در میادین جهانی راه درست و استراتژی صحیح کسب رتبه پنجم کشتی آزاد جهان توسط فرزاد صفی‌جهانشاهی، اتفاقی مهم در ورزش جنوب شرق کشور بود؛ زیرا برای اولین بار ورزشکاری از این منطقه توانسته تا بدین حد پیش برود‌. اتفاقی که به مدد وجود آکادمی گل‌گهر و استراتژی‌های مجموعه گل‌گهر از سیاست قهرمان‌پروری میسر شد. آکادمی کشتی قهرمانی گل‌گهر در مدت کوتاهی توانست یک قهرمان کشوری را به کشتی ایران معرفی کند. قهرمانی که در عین جوانی و در ادامه موفقیت‌های خود توانست مدال نقره آسیا را کسب کند و تا یک قدمی کسب مدال جهانی پیش برود. صفی‌جهانشاهی تنها محصول آکادمی‌های گل‌گهر نیست؛ بلکه ورزشکاران نخبه فراوانی در آکادمی‌های گل‌گهر در حال پرورش هستند که برخی از ایشان به عرصه‌ ورزش حرفه‌ای وارد شده‌اند و بیشتر ایشان طی سال‌های آینده وارد این عرصه خواهند شد. این نکات بدون شک نشان‌دهنده درستی سرمایه‌گذاری گل‌گهر در ورزش قهرمانی و دلیل ادامه و اصرار بر این سیاست است. سیاستی که قصد دارد تا در مدت زمانی مشخص و با پرورش ورزشکاران نخبه، راه را برای کسب ورودی المپیک و چه بسا مدال المپیک(در سال‌های آتی) هموار نماید. هدفی که شاید در ابتدای اتخاذ این سیاست، از دید بیشتر کارشناسان دور از دسترس دیده می‌شد، اما اکنون ورق برگشته و با وجود نشانه‌های آشکار موفقیت، تمام کارشناسان بر صحیح بودن این سیاست اذعان دارند. آکادمی‌های باشگاه گل‌گهر هنوز در ابتدای راه هستند و هنوز مانده تا نوبت چیدن میوه‌های شیرین استراتژی‌های مجموعه گل‌گهر در حوزه ورزش فرابرسد. اما آن روز نه دور است و نه در آینده‌ای مبهم پنهان شده است؛ بلکه نشانه‌ها برای آن‌ها که اهل تحلیل و نگاه بدون غرض هستند، کاملا آشکار است.

آخرین اخبار

آرشیو خبر
بیانیه 1402/09/14
بیانیه
عصر پنجشنبه و از سری مسابقات لیگ دسته‌اول فوتبال امیدهای کشور، تیم‌های گل‌گهر و فجرسپاسی شیراز در سیرجان به مصاف هم رفتند که این دیدار در حالی که تا دقایق پایانی با نتیجه‌ی قاطع سه بر صفر به نفع گل‌گهر در جریان بود، با حرکت زشت دروازه‌بان فجرسپاسی که با مشت یکی از بازیکنان گل‌گهر را مصدوم کرد، به تنش کشیده شد.
والیبال گل‌گهر همچنان روی نوار پیروزی می‌تازد 1402/08/20
والیبال گل‌گهر همچنان روی نوار پیروزی می‌تازد
تیم گل‌گهر توانست در یک دیدار جذاب در چارچوب هفته نهم لیگ دسته یک والیبال کشور، تیم صنعت‌گران امید را با نتیجه ۳ بر ۱ شکست دهد.
بازگشت بسکتبالیست‌های گل‌گهر با دست پر 1402/08/20
بازگشت بسکتبالیست‌های گل‌گهر با دست پر
تیم گل‌گهر توانست در چارچوب هفته اول لیگ حرفه‌ای دسته یک بسکتبال کشور، میزبان خود را شکست دهد و با کسب پیروزی به سیرجان بازگردد.
دربی بزرگ استان در هفته دهم 1402/08/19
دربی بزرگ استان در هفته دهم
گل‌گهر و مس رفسنجان در چارچوب هفته دهم لیگ برتر فوتبال، ساعت ۱۵ روز جمعه ۱۹ آبان‌ماه
تقدیر باشگاه گل‌گهر از رییس بسیج دانش‌آموزی شهرستان 1402/08/13
تقدیر باشگاه گل‌گهر از رییس بسیج دانش‌آموزی شهرستان
به مناسبت فرارسیدن هفته‌ی بسیج

خبر های مرتبط

آرشیو خبر
فرزاد با گل‌گهر آسیایی شد 1402/04/26
فرزاد با گل‌گهر آسیایی شد
ستاره کشتی سیرجان به همراه تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان عازم مسابقات قهرمانی آسیا شد.
رهاورد تاریخی و ارزشمند فرزاد صفی‌جهانشاهی 1402/04/30
رهاورد تاریخی و ارزشمند فرزاد صفی‌جهانشاهی
مدال نقره آسیا بر گردن ستاره آکادمی گل‌گهر فرزاد صفی‌جهانشاهی؛ کشتی‌گیر شایسته آکادمی قهرمانی گل‌گهر و عضو تیم ملی با کسب مدال ارزشمند و تاریخی نقره به کار خود در رقابت‌های کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا پایان داد.
مدال نقره بر گردن کشتی‌گیر آکادمی گل‌گهر 1402/05/16
مدال نقره بر گردن کشتی‌گیر آکادمی گل‌گهر
احمد بدرالدینی؛ فرنگی‌کار نونهال و خوش‌تکنیک آکادمی قهرمانی گل‌گهر صاحب مدال نقره مسابقات کشتی قهرمانی مدارس کشور شد.
مدال جهانی در انتظار کشتی‌گیر سیرجانی 1402/05/25
مدال جهانی در انتظار کشتی‌گیر سیرجانی
فرزاد صفی‌جهانشاهی؛ کشتی‌گیر شایسته آکادمی قهرمانی گل‌گهر و تیم ملی، عصر امروز در دیدار رده‌بندی مسابقات کشتی آزاد جوانان قهرمانی جهان به مصاف حریف آذربایجانی خواهد رفت.
نگاهی به عملکرد آکادمی گل‌گهر به مناسبت حضور فرزاد صفی‌جهانشاهی در میادین جهانی 1402/05/27
نگاهی به عملکرد آکادمی گل‌گهر به مناسبت حضور فرزاد صفی‌جهانشاهی در میادین جهانی
نگاهی به عملکرد آکادمی گل‌گهر به مناسبت حضور فرزاد صفی‌جهانشاهی در میادین جهانی راه درست و استراتژی صحیح کسب رتبه پنجم کشتی آزاد جهان توسط فرزاد صفی‌جهانشاهی