کد خبر : 10368
تاریخ انتشار : 1402/04/26
دعوت وزنه‌بردار گل‌گهر به اردوی تیم ملی

دعوت وزنه‌بردار گل‌گهر به اردوی تیم ملی

سیدصابر پورسید یحیی؛ وزنه‌بردار پرافتخار سیرجانی و عضو باشگاه گل‌گهر با درخشش در رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی ایران، موفق شد به اردوی تیم ملی بزرگسالان راه یابد. پورسید یحیی که به عنوان ورزشکار باشگاه گل‌گهر و در قالب تیم استان کرمان در این رقابت‌ها حاضر شده بود، توانست در مصاف با سایر نام‌آوران و قهرمانان دسته ۱۰۹+ کیلوگرم، با مهار وزنه ۱۶۵ کیلوگرمی، جایگاه سوم حرکت یک‌ضرب را به خود اختصاص دهد. رقابت‌های یادشده با حضور ۱۰۶ ورزشکار و به میزبانی اردبیل برگزار گردید. کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های وزنه‌برداری استان کرمان، مقام اول رقابت‌های نیروهای ارتش کشور و کسب عنوان قوی‌ترین مرد این مسابقات و رسیدن به جایگاه سوم وزنه‌برداری بزرگسالان کشور، از جمله دستاوردهای پورسید یحیی طی یک ماه گذشته و با لباس گل‌گهر است. همچنین قهرمانی مسابقات دانشجویان کشور و نایب‌قهرمانی و سومی لیگ برتر در ادوار مختلف، از دیگر افتخارات وی در عرصه ورزش وزنه‌برداری محسوب می‌گردد.

آخرین اخبار

آرشیو خبر
عنوان بهترین بازیکن کافا به بازیکن آينده‌دار گل‌گهر رسید 1403/04/28
عنوان بهترین بازیکن کافا به بازیکن آينده‌دار گل‌گهر رسید
امیدمحمد رزاقی‌نیا؛ بازیکن تیم گل‌گهر که موفق شد به همراه تیم ملی جوانان، قهرمانی مسابقات چندجانبه کافا در قرقیزستان را به دست آورد، با عملکردی درخشان به عنوان بهترین بازیکن این جام معرفی شد.
مسیح زاهدی مدافع موثر گل گهر تمدید کرد 1403/04/28
مسیح زاهدی مدافع موثر گل گهر تمدید کرد
گوستاوو واگنین به‌ گل‌گهر پیوست 1403/04/28
گوستاوو واگنین به‌ گل‌گهر پیوست
گوستاوو واگنین وینگر برزیلی باشگاه تراکتور تبریز با عقد قراردادی به باشگاه گل‌گهر پیوست.
برگزاری مراسم پرفیض زیارت عاشورا در مجموعه ورزشی گل‌گهر 1403/04/27
برگزاری مراسم پرفیض زیارت عاشورا در مجموعه ورزشی گل‌گهر
باشگاه فرهنگی ورزشی گل‌گهر به مناسبت ایام شهادت اباعبدالله حسین (ع) در مجموعه ورزشی اختصاصی خود و با حضور پرسنل، ورزشکاران، مربیان ،سرپرستان و خانواده ایشان ضمن قرائت زیارت پرفیض عاشورا ، مراسم سوگواری و عزاداری برگزار کرد
 مجید عیدی، مدافع راست تیم فوتبال ملوان به گل‌گهر پیوست. 1403/04/27
مجید عیدی، مدافع راست تیم فوتبال ملوان به گل‌گهر پیوست.
عیدی که یکی از بازیکنان موثر ملوان انزلی در فصل گذشته بود و در فصل نقل‌ و انتقالات نیز مورد توجه برخی تیم‌های مدعی لیگ‌برتر قرار گرفته بود، با قراردادی دو ساله در فصل جدید با پیراهن گل‌گهر به میدان خواهد رفت.