کد خبر : 10355
تاریخ انتشار : 1402/08/08
قهرمانی مقتدرانه گل گهر در رقابت های بین المللی دو و میدانی جام امام رضا(ع)

قهرمانی مقتدرانه گل گهر در رقابت های بین المللی دو و میدانی جام امام رضا(ع)

دو و میدانی کاران شایسته و پرتلاش تیم گل گهر با کسب 9 مدال طلا، 2 نقره و 3 برنز، توانستند مقتدرانه عنوان قهرمانی سومین دوره رقابت های بین المللی دو و میدانی جام امام رضا(ع) را از آن خود کنند.

دو و میدانی کاران شایسته و پرتلاش تیم گل گهر با کسب 9 مدال طلا، 2 نقره و 3 برنز، توانستند مقتدرانه عنوان قهرمانی سومین دوره رقابت های بین المللی دو و میدانی جام امام رضا(ع) را از آن خود کنند. در این مسابقات سبحان احمدی در ماده های 800 متر و 1500 متر و میلاد ناصح جهان در ماده های 200 متر و 400 متر با درخشش کم نظیر مجموعا صاحب 4 گردن آویز طلا شدند تا جزو پرافتخارترین ورزشکاران سومین دوره مسابقات نام بگیرند. همچنین بنیامین یوسفی در ماده 100 متر، میلاد پیرجهان در ماده 400 متر با مانع، حسین رسولی در ماده پرتاب دیسک، مهدی صابری در ماه پرتاب وزنه و رضا مقدم در ماده پرتاب چکش نیز با شایستگی صاحب مدال طلا شدند. پارسا شادنیا در ماده پرش ارتفاع و تیم 4 نفره گل گهر (میلاد ناصح جهان، سبحان احمدی، میلاد مصباح و میلاد پیر جهان) در ماده دو امدادی 4 در 400 مدال نقره مسابقات را به خود اختصاص دادند. بنیامین یوسفی در ماده 200 متر، امیر فرزام صفری در ماده 1500 متر و حسین کیانی در ماده 3 هزار متر با مانع نیز توانستند به مدال برنز دست یابند تا بدین ترتیب عنوان قهرمانی سومین دوره مسابقات بین المللی جام امام رضا(ع) از آن گل گهر گردد. همچنین عنوان دوم و سوم به ترتیب نصیب کشور عراق و تیم ردکا پرتو از ایران شد. هادی سپهرزاد، سرمربی گری، مهدی پژمان مربی گری و مجتبی رفعتی سرپرستی تیم گل گهر را در این مسابقات برعهده داشتند. شایان ذکر است سومین دوره رقابت های بین المللی دو و میدانی جام امام رضا(ع) گرامیداشت زنده یاد علی باغبانباشی در بخش مردان و طی روزهای 17 و 18 خرداد ماه با حضور 4 کشور خارجی (عراق، ارمنستان، تاجیکستان و افغانستان) و 7 تیم باشگاهی از ایران ( گل گهر سیرجان، ردکا پرتو، عقاب نیروی زمینی، دنتیران، ذوب آهن و بیستون کرمانشاه) در مجموعه ورزشی دو و میدانی آفتاب انقلاب تهران برگزار شد

آخرین اخبار

آرشیو خبر
بیانیه 1402/09/14
بیانیه
عصر پنجشنبه و از سری مسابقات لیگ دسته‌اول فوتبال امیدهای کشور، تیم‌های گل‌گهر و فجرسپاسی شیراز در سیرجان به مصاف هم رفتند که این دیدار در حالی که تا دقایق پایانی با نتیجه‌ی قاطع سه بر صفر به نفع گل‌گهر در جریان بود، با حرکت زشت دروازه‌بان فجرسپاسی که با مشت یکی از بازیکنان گل‌گهر را مصدوم کرد، به تنش کشیده شد.
والیبال گل‌گهر همچنان روی نوار پیروزی می‌تازد 1402/08/20
والیبال گل‌گهر همچنان روی نوار پیروزی می‌تازد
تیم گل‌گهر توانست در یک دیدار جذاب در چارچوب هفته نهم لیگ دسته یک والیبال کشور، تیم صنعت‌گران امید را با نتیجه ۳ بر ۱ شکست دهد.
بازگشت بسکتبالیست‌های گل‌گهر با دست پر 1402/08/20
بازگشت بسکتبالیست‌های گل‌گهر با دست پر
تیم گل‌گهر توانست در چارچوب هفته اول لیگ حرفه‌ای دسته یک بسکتبال کشور، میزبان خود را شکست دهد و با کسب پیروزی به سیرجان بازگردد.
دربی بزرگ استان در هفته دهم 1402/08/19
دربی بزرگ استان در هفته دهم
گل‌گهر و مس رفسنجان در چارچوب هفته دهم لیگ برتر فوتبال، ساعت ۱۵ روز جمعه ۱۹ آبان‌ماه
تقدیر باشگاه گل‌گهر از رییس بسیج دانش‌آموزی شهرستان 1402/08/13
تقدیر باشگاه گل‌گهر از رییس بسیج دانش‌آموزی شهرستان
به مناسبت فرارسیدن هفته‌ی بسیج

خبر های مرتبط

آرشیو خبر
قهرمانی مقتدرانه گل گهر در رقابت های بین المللی دو و میدانی جام امام رضا(ع) 1402/08/08
قهرمانی مقتدرانه گل گهر در رقابت های بین المللی دو و میدانی جام امام رضا(ع)
دو و میدانی کاران شایسته و پرتلاش تیم گل گهر با کسب 9 مدال طلا، 2 نقره و 3 برنز، توانستند مقتدرانه عنوان قهرمانی سومین دوره رقابت های بین المللی دو و میدانی جام امام رضا(ع) را از آن خود کنند.
تاریخ‌سازی دونده آکادمی قهرمانی گل‌گهر در رقابت‌های دو ومیدانی قهرمانی کشور 1402/06/15
تاریخ‌سازی دونده آکادمی قهرمانی گل‌گهر در رقابت‌های دو ومیدانی قهرمانی کشور
میلاد مصباح؛ ورزشکار آکادمی قهرمانی دو و میدانی گل‌گهر موفق به کسب مدال برنز بخش بزرگسالان رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی کشور شد
راهیابی ۷ ورزشکار آکادمی دو و میدانی گل‌گهر به مسابقات نوجوانان کشور 1402/07/06
راهیابی ۷ ورزشکار آکادمی دو و میدانی گل‌گهر به مسابقات نوجوانان کشور
با پایان مرحله رکوردگیری رشته دو و میدانی استان کرمان در دو بخش دختران و پسران، ۷ ورزشکار آکادمی گل‌گهر موفق به راهیابی به تیم منتخب استان جهت حضور در رقابت‌های دو و میدانی نوجوانان کشور شدند.
دستاورد پسران آکادمی گل‌گهر از مسابقات دو و میدانی کشور 1402/07/17
دستاورد پسران آکادمی گل‌گهر از مسابقات دو و میدانی کشور
دو مدال برنز و یک عنوان چهارمی ورزشکاران آکادمی گل‌گهر با درخشش در مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان کشور صاحب ۲ عنوان سومی و یک عنوان چهارمی شدند.
نایب ‌قهرمانی گل گهر در رقابت‌ های دو و میدانی کشور 1402/07/22
نایب ‌قهرمانی گل گهر در رقابت‌ های دو و میدانی کشور
تیم آکادمی دو و میدانی گل‌ گهر با درخشش در آخرین مرحله از بیست و هفتمین دوره رقابت‌ های دو و میدانی کشور، توانست در جایگاه دوم قرار بگیرد.