کد خبر : 20406
تاریخ انتشار : 1402/12/13
دعوت از هواداران پرشور گل‌گهر جهت تماشای مسابقات مرحله‌ی یک چهارم نهایی لیگ دسته یک بسکتبال

دعوت از هواداران پرشور گل‌گهر جهت تماشای مسابقات مرحله‌ی یک چهارم نهایی لیگ دسته یک بسکتبال

به اطلاع هواداران پرشور و همشهریان ورزش‌دوست می‌رسانیم، در چارچوب مرحله‌ی یک چهارم نهایی مسابقات لیگ‌ دسته یک بسکتبال حرفه‌ای باشگاه‌های کشور، تیم گل‌گهر روزهای ۱۳ و ۱۴ اسفندماه، از ساعت ۱۶ در ورزشگاه اختصاصی خود به مصاف تیم جوانان ۲۰۲۴ آمل خواهد رفت.
از شما هواداران فهیم، پرشور و خونگرم سیرجانی دعوت می‌کنیم با حضور در ورزشگاه گل‌گهر، ضمن تشویق نماینده شهرمان و افزایش روحیه، مقدمات کسب نتایج دلچسب در این دیدار و سربلندی شهرمان را فراهم آوریم.
10:57

خبر های مرتبط

آرشیو خبر
اعلام آمادگی باشگاه گل‌گهر برای حضور 1402/03/03
اعلام آمادگی باشگاه گل‌گهر برای حضور
باشگاه فرهنگی ورزشی گل‌گهر سیرجان، عطف به درخواست فدراسیون فوتبال و در نامه‌ای رسمی به این فدراسيون، برای حضور بانوان در مسابقات آینده تیم فوتبال گل‌گهر، با توجه به الزامات ‌‌AFC جهت صدور مجوز حرفه‌ای ‌برگزاری رویدادهای فوتبالی، اعلام آمادگی کرد
در پایان دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد کشور گل گهر از سیرجان راهی یک چهارم نهایی شد 1402/03/27
در پایان دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد کشور گل گهر از سیرجان راهی یک چهارم نهایی شد
شب گذشته آزادکاران مستعد تیم گل گهر توانستند با درخشش در دور برگشت مرحله گروهی مسابقات لیگ دسته یک کشتی آزاد کشور، ویزای حضور در مرحله یک چهارم نهایی را به دست آورند
صدرنشینی و صعود تیم جوانان آکادمی گل‌گهر 1402/04/26
صدرنشینی و صعود تیم جوانان آکادمی گل‌گهر
دختران والیبالیست آکادمی گل‌گهر با کسب ۳ پیروزی پیاپی موفق شدند به عنوان تیم اول گروه خود، راهی مرحله بعدی مسابقات لیگ قهرمانی جوانان دختر کشور شوند.
کسب عنوان سوم دوچرخه‌سواری کشور توسط نماینده گل‌گهر 1402/07/27
کسب عنوان سوم دوچرخه‌سواری کشور توسط نماینده گل‌گهر
سعید چهرزاد؛ دوچرخه‌سوار نام‌آشنا و پرافتخار باشگاه گل‌گهر موفق به کسب عنوان سوم کشور در دومین مرحله از لیگ برتر دوچرخه‌سواری شد.
بازگشت بسکتبالیست‌های گل‌گهر با دست پر 1402/08/20
بازگشت بسکتبالیست‌های گل‌گهر با دست پر
تیم گل‌گهر توانست در چارچوب هفته اول لیگ حرفه‌ای دسته یک بسکتبال کشور، میزبان خود را شکست دهد و با کسب پیروزی به سیرجان بازگردد.