کد خبر : 20396
تاریخ انتشار : 1402/11/07
پیروزی دلچسب تیم والیبال گل‌گهر در دربی استانی

پیروزی دلچسب تیم والیبال گل‌گهر در دربی استانی


تیم گل‌گهر در چارچوب هفته‌ی بیست و یکم لیگ دسته یک والیبال، در یک دیدار هیجان‌انگیز و تماشایی توانست رقیب هم‌استانی خود، مس شهربابک را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست دهد‌.

طی این دیدار که عصر امروز در ورزشگاه اختصاصی گل‌گهر برگزار گردید، ابتدا تیم مهمان توانست در ست اول با نتیجه ۲۵ بر ۱۵ به پیروزی برسد اما در ادامه‌، گل‌گهر کامبک‌زده و توانست در دو ست پیاپی با نتایج ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۱۹ به برتری رسیده و در آستانه‌ی پیروزی قرار بگیرد.

اما مس شهربابک توانست ست چهارم را با نتیجه ۲۵ بر ۱۵ به نفع خود خاتمه دهد تا تعیین نتیجه این دیدار حساس و مهیج به ست پنجم موکول گردد.

در ست نهایی این سروقامتان گل‌گهر بودند که موفق شدند با نتیجه ۱۵ بر ۱۱ بازی را خاتمه دهند تا پیروز این دیدار جذاب و نفس‌گیر نام‌ گرفته و صاحب ۳ امتیاز شیرین خانگی شوند.

خبر های مرتبط

آرشیو خبر
اعلام آمادگی باشگاه گل‌گهر برای حضور 1402/03/03
اعلام آمادگی باشگاه گل‌گهر برای حضور
باشگاه فرهنگی ورزشی گل‌گهر سیرجان، عطف به درخواست فدراسیون فوتبال و در نامه‌ای رسمی به این فدراسيون، برای حضور بانوان در مسابقات آینده تیم فوتبال گل‌گهر، با توجه به الزامات ‌‌AFC جهت صدور مجوز حرفه‌ای ‌برگزاری رویدادهای فوتبالی، اعلام آمادگی کرد
در پایان دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد کشور گل گهر از سیرجان راهی یک چهارم نهایی شد 1402/03/27
در پایان دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد کشور گل گهر از سیرجان راهی یک چهارم نهایی شد
شب گذشته آزادکاران مستعد تیم گل گهر توانستند با درخشش در دور برگشت مرحله گروهی مسابقات لیگ دسته یک کشتی آزاد کشور، ویزای حضور در مرحله یک چهارم نهایی را به دست آورند
صدرنشینی و صعود تیم جوانان آکادمی گل‌گهر 1402/04/26
صدرنشینی و صعود تیم جوانان آکادمی گل‌گهر
دختران والیبالیست آکادمی گل‌گهر با کسب ۳ پیروزی پیاپی موفق شدند به عنوان تیم اول گروه خود، راهی مرحله بعدی مسابقات لیگ قهرمانی جوانان دختر کشور شوند.
کسب عنوان سوم دوچرخه‌سواری کشور توسط نماینده گل‌گهر 1402/07/27
کسب عنوان سوم دوچرخه‌سواری کشور توسط نماینده گل‌گهر
سعید چهرزاد؛ دوچرخه‌سوار نام‌آشنا و پرافتخار باشگاه گل‌گهر موفق به کسب عنوان سوم کشور در دومین مرحله از لیگ برتر دوچرخه‌سواری شد.
بازگشت بسکتبالیست‌های گل‌گهر با دست پر 1402/08/20
بازگشت بسکتبالیست‌های گل‌گهر با دست پر
تیم گل‌گهر توانست در چارچوب هفته اول لیگ حرفه‌ای دسته یک بسکتبال کشور، میزبان خود را شکست دهد و با کسب پیروزی به سیرجان بازگردد.