کد خبر : 20393
تاریخ انتشار : 1402/11/01
قهرمانی تیم کشتی فرنگی گل‌گهر در مسابقات چند جانبه بام ایران

قهرمانی تیم کشتی فرنگی گل‌گهر در مسابقات چند جانبه بام ایران

قهرمانی تیم کشتی فرنگی گل‌گهر در مسابقات چند جانبه بام ایران

تیم گل‌گهر با کسب ۲۳۰ امتیاز توانست عنوان قهرمانی مسابقات چند جانبه بام ایران را که به میزبانی شرکت هوداک سازه شهرکرد برگزار شد، به دست آورد.

در بخش نونهالان، محمدطاها روشندل در وزن ۳۲ کیلوگرم مقام دوم، امیرمحمد علیرضاپور در وزن ۳۸ کیلوگرم مقام اول، محمدامین آذرپیرا در وزن ۴۱ کیلوگرم مقام اول، امیرعلی شول در وزن ۴۴ کیلوگرم مقام دوم، محمدجواد حسین‌خانی در وزن ۶۲ کیلوگرم مقام سوم، امیرمحمد علیرضا‌نژاد در وزن ۷۵ کیلوگرم مقام سوم و احمدرضا اسدی در وزن ۸۰ کیلوگرم مقام سوم مسابقات را کسب کردند.

در بخش نوجوانان نیز امیررضا دریابیگی در وزن ۹۲ کیلوگرم مقام سوم را کسب کرد.

همچنین در بخش جوانان، محمدجواد محمودآبادی در وزن ۶۳ کیلوگرم مقام اول و محمدپویا اسدی در وزن ۶۳ کیلوگرم مقام سوم را از آن خود کردند.

در بخش بزرگسالان نیز، جلال شکوه‌بچاقچی در وزن ۷۷ کیلوگرم و حسین حسین‌خانی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم صاحب عنوان سوم شدند.

این مسابقات با حضور تیم‌های گل‌گهر سیرجان، امیدهای طلایی تهران، خانه کشتی قم، سینا صنعت ایذه، آکادمی موحد کاشان، سپاهان اصفهان، دلیجان، ایران جوان، اصفهان و لرستان برگزار گردید.

خبر های مرتبط

آرشیو خبر
اعلام آمادگی باشگاه گل‌گهر برای حضور 1402/03/03
اعلام آمادگی باشگاه گل‌گهر برای حضور
باشگاه فرهنگی ورزشی گل‌گهر سیرجان، عطف به درخواست فدراسیون فوتبال و در نامه‌ای رسمی به این فدراسيون، برای حضور بانوان در مسابقات آینده تیم فوتبال گل‌گهر، با توجه به الزامات ‌‌AFC جهت صدور مجوز حرفه‌ای ‌برگزاری رویدادهای فوتبالی، اعلام آمادگی کرد
در پایان دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد کشور گل گهر از سیرجان راهی یک چهارم نهایی شد 1402/03/27
در پایان دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد کشور گل گهر از سیرجان راهی یک چهارم نهایی شد
شب گذشته آزادکاران مستعد تیم گل گهر توانستند با درخشش در دور برگشت مرحله گروهی مسابقات لیگ دسته یک کشتی آزاد کشور، ویزای حضور در مرحله یک چهارم نهایی را به دست آورند
صدرنشینی و صعود تیم جوانان آکادمی گل‌گهر 1402/04/26
صدرنشینی و صعود تیم جوانان آکادمی گل‌گهر
دختران والیبالیست آکادمی گل‌گهر با کسب ۳ پیروزی پیاپی موفق شدند به عنوان تیم اول گروه خود، راهی مرحله بعدی مسابقات لیگ قهرمانی جوانان دختر کشور شوند.
کسب عنوان سوم دوچرخه‌سواری کشور توسط نماینده گل‌گهر 1402/07/27
کسب عنوان سوم دوچرخه‌سواری کشور توسط نماینده گل‌گهر
سعید چهرزاد؛ دوچرخه‌سوار نام‌آشنا و پرافتخار باشگاه گل‌گهر موفق به کسب عنوان سوم کشور در دومین مرحله از لیگ برتر دوچرخه‌سواری شد.
بازگشت بسکتبالیست‌های گل‌گهر با دست پر 1402/08/20
بازگشت بسکتبالیست‌های گل‌گهر با دست پر
تیم گل‌گهر توانست در چارچوب هفته اول لیگ حرفه‌ای دسته یک بسکتبال کشور، میزبان خود را شکست دهد و با کسب پیروزی به سیرجان بازگردد.