کد خبر : 20388
تاریخ انتشار : 1402/10/24
تورس؛ برترین بازیکن در میان بازیکنان برتر

تورس؛ برترین بازیکن در میان بازیکنان برتر

روبرتو تورس؛ مهاجم تیم گل‌گهر با ارایه عملکرد فوق‌العاده توانسته نام خود را در لیست‌های سایت‌های ورزشی از بهترین بازیکنان نیم‌فصل درج کند.


روبرتو تورس؛ مهاجم اسپانیایی تیم فوتبال گل‌گهر با ارایه عملکرد فوق‌العاده توانسته نام خود را در تمامی لیست‌های کارشناسان و سایت‌های ورزشی از بهترین بازیکنان نیم‌فصل درج کند.

از جمله در گزارش سایت فوتبال ۳۶۰، تورس با کسب میانگین امتیاز ۷/۵۳ نه تنها در لیست ۱۱ بازیکن برتر قرار دارد، که بیشترین امتیاز میان ۱۱ بازیکن را نیز به خود اختصاص داده تا برترین بازیکن نیم‌فصل نام بگیرد.

خبر های مرتبط

آرشیو خبر
اعلام آمادگی باشگاه گل‌گهر برای حضور 1402/03/03
اعلام آمادگی باشگاه گل‌گهر برای حضور
باشگاه فرهنگی ورزشی گل‌گهر سیرجان، عطف به درخواست فدراسیون فوتبال و در نامه‌ای رسمی به این فدراسيون، برای حضور بانوان در مسابقات آینده تیم فوتبال گل‌گهر، با توجه به الزامات ‌‌AFC جهت صدور مجوز حرفه‌ای ‌برگزاری رویدادهای فوتبالی، اعلام آمادگی کرد
در پایان دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد کشور گل گهر از سیرجان راهی یک چهارم نهایی شد 1402/03/27
در پایان دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد کشور گل گهر از سیرجان راهی یک چهارم نهایی شد
شب گذشته آزادکاران مستعد تیم گل گهر توانستند با درخشش در دور برگشت مرحله گروهی مسابقات لیگ دسته یک کشتی آزاد کشور، ویزای حضور در مرحله یک چهارم نهایی را به دست آورند
صدرنشینی و صعود تیم جوانان آکادمی گل‌گهر 1402/04/26
صدرنشینی و صعود تیم جوانان آکادمی گل‌گهر
دختران والیبالیست آکادمی گل‌گهر با کسب ۳ پیروزی پیاپی موفق شدند به عنوان تیم اول گروه خود، راهی مرحله بعدی مسابقات لیگ قهرمانی جوانان دختر کشور شوند.
کسب عنوان سوم دوچرخه‌سواری کشور توسط نماینده گل‌گهر 1402/07/27
کسب عنوان سوم دوچرخه‌سواری کشور توسط نماینده گل‌گهر
سعید چهرزاد؛ دوچرخه‌سوار نام‌آشنا و پرافتخار باشگاه گل‌گهر موفق به کسب عنوان سوم کشور در دومین مرحله از لیگ برتر دوچرخه‌سواری شد.
بازگشت بسکتبالیست‌های گل‌گهر با دست پر 1402/08/20
بازگشت بسکتبالیست‌های گل‌گهر با دست پر
تیم گل‌گهر توانست در چارچوب هفته اول لیگ حرفه‌ای دسته یک بسکتبال کشور، میزبان خود را شکست دهد و با کسب پیروزی به سیرجان بازگردد.