گل گهر بال های شاهین را قیچی کرد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

لیگ دسته اول فوتبال کشور
گل گهر سیرجان ۲
شاهین بوشهر ۰

 

به گزارش "روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی گل گهر سیرجان": در دور برگشت رقابت های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور و در یکی از مهمترین بازی های هفته هجدهم عصر امروز "پنجشنبه، بیستم دیماه" از ساعت ۱۴ دو تیم گل گهر سیرجان شاهین شهرداری بوشهر به مصاف هم رفتند.

شاگردان وینگو بگوویچ که تعطیلات خوبی را پشت سر گذاشته بودند و از لحاظ آمادگی وضعیت بسیار خوبی داشتند در نخستین بازی از دور برگشت مسابقات مقابل شاهینی صف آرایی کردند که در جایگاه چهارم جدول رده بندی قرار داشت و از همین روی حریف آسان و دست و پا بسته ای به حساب نمی آمد.

آبی پوشان سیرجانی که در این فصل هدفی جز صعود به لیگ برتر ندارند بازی را بسیار خوب و جدی آغاز کردند و در نیمه اول بارها تا آستانه فتح دروازه تیم مهمان پیش رفتند اما با بدشانسی نتوانستند به گل برتری دست یابند ولی با شروع نیمه دوم اوضاع برای آنها به گونه ای دیگر رقم خورد، حملات پر دامنه و فشارهای بی امان تیم گل گهر سرانجام به بار نشست تا با دو گل علی قربانخانی و پیمان رنجبری سه امتیاز شیرین به حساب نماینده سیرجان واریز گردد و بال های شاهین در سیرجان قیچی شود.

ترکیب تیم گل گهر در این دیدار:

مهرداد بشاگردی، بهمن کامل، مهران گلزاری، حسام پور هاشم، امین پور علی، پیمان نامور، حسن شوشتری (علی قربانخانی)، محمد امین درویشی (محسن آذرباد)، علیرضا ابراهیمی، پیمان رنجبری، مهرداد آوخ.

گل ها:

علی قربانخانی ۶۷

پیمان رنجبری ۷۰


خبرنگار: سید مهدی حق گوی