تکذیبیه باشگاه گل‌گهر؛ قصد شرکت در لیگ‌برتر کشتی را نداریم

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در روزهای اخیر، خبری مبنی بر اينكه باشگاه گل‌گهر برای شرکت در لیگ‌برتر کشتی و سرمایه‌گذاری حرفه‌ای در این ورزش، اعلام آمادگی کرده ، منتشر شد. باشگاه گل‌گهر ضمن احترام به همه‌ی علاقه‌مندان و ورزشکارانی که در رشته‌ی کشتی فعالیت می‌کنند، ضمن تکذیب این خبر اعلام می‌دارد؛ در مقطع کنونی این باشگاه هیچ تصمیمی برای تیم‌داری در لیگ‌برتر کشتی را ندارد و انتشار چنین خبرهای بی‌پایه و اساسی را غیراخلاقی می‌داند.‌
.
قطعا باشگاه گل‌گهر مثل هر باشگاه حرفه‌ای دیگر، ضمن اتخاذ استراتژی‌های بلندمدت و حساب شده و برای غلبه بر محدودیت‌ها، خود را ملزم به داشتنِ درک صحیحی از فرصت‌‌های توسعه در ورزش حرفه‌ای می‌داند. لذا با حذر کردن از تصمیم‌های احساسی، سرمایه‌گذاری و حضور حرفه‌ای در هر رشته‌ی ورزشی را منوط به‌بررسی‌های کاملا کارشناسی شده می‌داند.
.
ضمن این‌که در فرایند این تصمیم‌گیریِ مهم، ظرفیت‌های ورزشیِ شهرستان سیرجان بیش از هر نکته‌‌ی دیگری مدنظر قرار خواهد گرفت تا در سال‌های آینده و در کنار فوتبال، رشته‌هایی برای سرمایه‌گذاری حرفه‌ای در اولویتِ انتخاب باشند که سیرجان به‌لحاظ پیشینه و داشتنِ استعدادهای بومی در آنها، حرف‌هایی برای گفتن داشته باشد.
.
در پایان از هوداران و مردم فهیم سیرجان تقاضا می‌شود، بدون توجه به خبرهای غیررسمی و شایعات، اخبارموثقِ مربوط به تحولات و فعالیت‌‌ها‌ی گل‌گهر را فقط از طریق رسانه و سایت‌رسمی باشگاه‌ دنبال کنند.