لبیک باشگاه گل گهر به رزمایش کمک مومنانه

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 
باشگاه فرهنگی ورزشی گل گهر سیرجان با اهدا ۳۰۰ بسته کمک معیشتی به رزمایش بزرگ کمک مومنانه پیوست.
به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گل گهر، صبح امروز با حضور سرپرست فرمانداری ویژه سیرجان، فرمانده سپاه سیرجان، رئیس دفتر نماینده مردم در مجلس و رئیس اداره ورزش و جوانان از بسته های حمایتی باشگاه فرهنگی ورزشی گل گهر در راستای حمایت از قشر محروم و  نیازمند و همراهی در رزمایش بزرگ کمک مومنانه رونمایی شد.
محمد جواهری مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی گل گهر سیرجان با اشاره به حضور باشگاه گل گهر در طرح رزمایش کمک مومنانه گفت: پیش از این هم بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال گل گهر  برای مقابله با بیماری کرونا به حوزه بهداشت و درمان کمک قابل توجهی کردند که از محل این کمک وسایل و تجهیزات مورد نیاز کادر بهداشتی و درمانی سیرجان خریداری شد و در مراسم امروز از این تجهیزات هم رونمایی شد.
وی ادامه داد: از دیگر برنامه های باشگاه گل گهر خریداری 900  دست ست «وسایل ورزش در خانه» است که این اقلام به مناسبت روز کارگر به جامعه کارگری گل گهر اهدا می شود.
در حاشیه این مراسم مسوولین شهرستان سیرجان از برنامه توسعه مجموعه ورزشی سردار شهید قاسم سلیمانی شامل سالن جدید و مجهز بدنسازی و چمن و سکوها و اسکوربرد در حال تکمیل ورزشگاه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بازدید کردند.
گفتنی است این ۳۰۰ بسته هر یک به ارزش ریالی دو میلیون ریال  صبح امروز بعد از مراسم رونمایی به اداره ورزش و جوانان سیرجان جهت توزیع تحویل داده شد.