لوگو رسمی باشگاه گل گهر سیرجان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ضرورت استفاده رسانه‌ها از نشان رسمی باشگاه گل گهر سیرجان

در پی استفاده اشتباه برخی رسانه‌ها در زمینه انتشار نشان (لوگو) باشگاه گل گهر سیرجان، این باشگاه با انتشار بیانیه‌ای از رسانه‌ها تقاضا کرد در اخبار منتشره درباره این باشگاه از نشان رسمی و عنوان «گل گهر سیرجان» استفاده کنند.
متن بیانیه سه بندی روابط عمومی باشگاه گل گهر سیرجان در پی می‌آید:

۱- باشگاه فرهنگی ورزشی گل گهر سیرجان با نام «شرکت فرهنگی ورزشی مجتمع گل گهر سیرجان» به ثبت رسیده است اما با عنوان «باشگاه فرهنگی ورزشی گل گهر سیرجان» مشغول فعالیت است. لذا خواهشمندیم در هر گونه خبر یا مطلبی که از این باشگاه منتشر می‌شود از واژه سیرجان پس از واژه گل‌گهر با عنوان «گل گهر سیرجان» و در پی نام تیم، عنوان «تیم فوتبال گل گهر سیرجان» استفاده شود.

۲-نشان رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی گل گهر سیرجان، در سال ۹۳ طراحی و به طور رسمی معرفی و رونمایی شد. با این حال گاهی به اشتباه شاهد انتشار نشان‌های متفاوت و غیر واقعی از باشگاه گل‌گهر در برخی برنامه‌های صدا و سیما و سایت‌های خبری و رسانه‌های نوشتاری هستیم. از همین‌رو انتظار می‌رود صدا و سیمای محترم جمهوری اسلامی ایران، رسانه‌های مجازی و مکتوب از نشان رسمی باشگاه که در ضمیمه این بیانیه آمده است استفاده کنند.

۳-در فصل ۹۸ _ ۹۹ لیگ برتر، سه رنگ برای لباس تیم فوتبال گل گهر سیرجان به سازمان لیگ معرفی شده است. رنگ اول آبی ، رنگ دوم سفید و رنگ سوم قرمز.
بدیهی است تیم گل گهر سیرجان در فواصل و شرایط مختلف، بر اساس قوانین جاری و به تشخیص مسئولان باشگاه از یکی از این سه رنگ در طول مسابقات استفاده می‌کند. بار دیگر لازم است به سهم خودمان از حمایت‌ها و یاریگری رسانه‌ها از باشگاه‌های ورزشی تشکر کنیم.

روابط عمومی
باشگاه فرهنگی ورزشی