مدیر تیم فوتبال گل‌گهر: جای نگرانی نیست؛ مذاکرات ادامه دارد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هنوز لحظاتی از خبر پیوستن فلان بازیکن به تیم فوتبالِ گل‌گهر نگذشته است که رسانه‌ای دیگر، خبر از پیوستن او به تیم دیگری را می‌دهد. جدای از عجول بودن رسانه‌ها، افتادن آنها در دامِ بازار گرمی دلالان هم مزیدِ بر علت شده است تا این روزها خبر موثقی از این بازار آشفته به گوش نرسد.

حیدر افسری مدیر تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه، با اشاره به همین موضوع می‌گوید: ما در باشگاه گل گهر متعهد شده‌ایم تازمانیکه به صورت قطعی با بازیکنی قرارداد نبندیم، خبر مربوط به آن را اطلاع رسانی نکنیم.به هر شکل همانطور که از نام پنجره نقل وانتقالات پیداست این بازه زمانی محل رفت وآمد بازیکنان و حتی اعضاء کادر فنی به تیم هاست و بدیهی است که حتی پس از حضور بازیکنی در یک تیم بنا به دلایل فنی یا مالی دو طرف تمایلی به ادامه همکاری نداشته باشند. با این وجود گل گهر جز معدود تیم هایی است که تمریناتش را شروع کرده است و از این نظر از نیمی از تیم های حاضر در لیگ برتر رو جلوتر هستیم.

وی با تاکید به‌ این نکته که پایگاه اطلاع رسانی این باشگاه، تنها منبع رسمیِ ما برای انتشار اخبار موثق درباره نقل و انتقالات باشگاه گل‌گهر است، تصریح کرد: آنچه که در فضای مجازی مخابره می شود با واقعیت فاصله زیادی دارد و جای دارد که هواداران با صعه صدر و حوصله منتظر اعلام نهایی اسامی بازیکنان جذب شده از سوی روابط عمومی باشگاه باشند.

افسری در پایان این گفت‌وگو تاکید کرد: هواداران و همشهریانِ عزیز مطمئن باشند که مذاکرات برای جذب بازیکنان شایسته و کارآمد که مدنظر کادر فنیِ تیم است ادامه دارد و چنان‌چه با بازیکنی قرارداد ببندیم، از طریق پایگاه اطلاع‌رسانیِ باشگاه، اعلام می‌شود.