گل گهر و تنها یک گام دیگر تا صعود به لیگ برتر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 


به گزارش ”روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی گل گهر سیرجان”: هفته سی و دوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور عصر امروز (سه شنبه، ۲۷ فروردین ماه) با برگزاری هفت دیدار در شهرهای مختلف پیگیری شد که در مهمترین دیدار این هفته تیم فوتبال گل گهر سیرجان در شیراز به مصاف تیم فجرسپاسی رفت و موفق شد با تک گل علی قربانخانی از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۳۰ به برتری برسد.

شاگردان وینگو که در این مسابقه حساس و نفس گیر از همان ابتدا یک بازی منطقی و حساب شده را به نمایش گذاشتند و در تمامی دقایق این دیدار سعی کردند روی ضد حملات و ضربات ایستگاهی روی دروازه حریف خطرناک ظاهر شوند، آنها اگر چه مالکیت توپ و میدان را کمتر از حریف در اختیار داشتند اما اجازه نفوذ و بازی سازی را به شاگردان داوود مهابادی ندادند. لازم به ذکر است تیم گل گهر با این نتیجه ۵۲ امتیازی شد و علاوه بر تداوم صدرنشینی خود یک گام دیگر تا صعود به لیگ برتر نیز نزدیک شد. گفتنی است این تیم هفته آینده در سیرجان پذیرای تیم شهرداری ماهشهر خواهد بود.

ترکیب تیم گل گهر در دیدار با فجر سپاسی:

مهرداد بشاگردی، بهمن کامل، علیرضا ابراهیمی، حسام پورهاشم، مهران گلزاری، پیمان نامور، علی قربانخانی(رضا محمودآبادی۷۷)، حمید گلزاری، محسن آذرباد(مهرداد آوخ۸۱)، محمد امین درویشی(سینا خادم پور۵۸)، پیمان رنجبری.

اخطارها:

حمید گلزاری، علیرضا ابراهیمی، محسن آذرباد، مهرداد آوخ