پیام تبریک مسئولین سیرجان برای صعود تیم نوجوانان گل گهر به لیگ برتر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

حجت الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه سیرجان و دکتر منصور مکی آبادی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سیرجان با ارسال پیامی جداگانه صعود مقتدرانه تیم نوجوانان گل گهر به لیگ برتر را تبریک گفتند.

متن کامل این پیامها به این شرح است:

بسمه تعالی

صعود مقتدرانه تیم نوجوانان فوتبال گل گهر به لیگ برتر کشور را به همشهریان گرامی تبریک عرض می نمایم و نیز از بازیکنان، کادر فنی تیم و هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی گل گهر که در کسب این پیروزی سهیم بوده اند، تشکر می نمایم.

سید محمود حسینی- امام جمعه سیرجان

بسمه تعالی

سرمایه های انسانی هر جامعه بدون شک ارزشمندترین دارایی آن به شمار می روند و الحمدالله شهرستان سیرجان غنی از این سرمایه های کم نظیر است. خبر صعود تیم فوتبال نوجوانان گل گهر سیرجان به لیگ برتر نوجوانان کشور و درخشش فرزندان این شهر  باعث خوشحالی شهروندان گرامی و بویژه اهالی ورزش شد. این صعود افتخار آفرین را  به نوجوانان برومند و ورزشکار سیرجانی ، خانواده های گرانقدر آنان ، مسئولین زحمتکش تیم و باشگاه فرهنگی ورزشی گل گهر و تمامی همشهریان گرامی تبریک و تهنیت می گویم و برای این امیدهای آینده سیرجان از خداوند رحمان موفقیت و بهروزی در تمامی  مراحل زندگی به ویژه در عرصه ورزش را خواهانم.

امید است با توجه به استعداد های درونی در وجود نوجوانان و جوانان و پرورش این استعدادها بتوانیم زمینه ساز رشد و شکوفایی آنان گردیم.

منصور مکی آبادی

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سیرجان