تیم فوتبال اکسین البرز در دقیقه 92 از شکست فرار کرد
اکسین البرز 2   گل گهر سیرجان 2

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

  

هفته نخست دور برگشت رقابت های لیگ دسته اول با دیدار تیم اکسین البرز و گل گهر سیرجان در ورزشگاه انقلاب کرج پیگیری شد که در پایان تساوی 2 بر 2 حاصل کار دو تیم بود.

در این مسابقه ابتدا اکبر صغیری بازیکن نیم فصل اول بادران که به تازگی بار دیگر به سیرجان  بازگشته در دقیقه 42 از روی نقطه پنالتی حساب کار را به سود شاگردان وینکو بگوویچ پیش انداخت ولی تنها 2 دقیقه بعد و پیش از پایان بازی در نیمه اول میلاد سلیمان فلاح با ضربه ای از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی کشاند تا دو تیم با تساوی 1 بر 1 راهی رختکن شوند.

در نیمه دوم، این حسام هاشم پور بود که در دقیقه 78 گل گهر را دوباره پیش انداخت ولی در شرایطی که وینگو فاصله ای با کسب پیروزی و فاصله گرفتن از انتقادات موجود به دلیل نتایج ضعیف گل گهر نداشت، شاهین شفیعی در دقیقه 92 بازی را مساوی کرد تا اکسین حداقل یک امتیاز از این دیدار خانگی کسب کند و با 29 امتیاز در رتبه ششم جدول رده بندی قرار بگیرد. در سوی دیگر هم گل گهر با کسب این تک امتیاز 22 امتیازی و در رتبه دوازدهم قرار گرفت تا به روزهای آتی چشم داشته باشد.

 

 

ترکیب گل گهر سیرجان:

روزبه سینکی , سید علیرضا ابراهیمی , محسن طرهانی , میلاد صادقیان , حامد زمانی , پیمان نامور , محسن آذرپاد , سجاد اژدر , علی قربانخانی , مهرداد آوخ , اکبر صغیری

 

تركيب اكسين البرز:
سجاد بيرانوند - ميثم آقابابايي - پوياسيف پناهي - هادي شكوري - محمد حسين پور - محسن ايران نژاد - ميلاد سليمان فلاح - شاهين شفيعي - ياسر وكيلي - سيد مهدي حسيني - حميد طاهري فرد


گروه : اخبارتاریخ انتشار : 1396/10/17نویسنده : سایت باشگاهتعداد بازدید : 116کد خبر : 303