نوار ناکامی گل گهر با ۳ امتیاز بی حرف و حدیث خارج از خانه پاره می شود.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در چهارچوب هفته دوازدهم رقابتهای لیگ یک دو تیم آلومینیوم اراک و گل گهر سیرجان در ورزشگاه امام خمینی اراک به مصاف هم خواهند رفت ,آمار و ارقام نشان میدهد که از چهار مصاف رودروی دو تیم ۲ برد سهم گل گهر, ۲ دیدار به تساوی رسیده و تاکنون آلومینیوم موفق به شکست گل گهر نشده است.
?آلمینیوم با حضور حامد بصیری در این تیم، هرچند فوتبال زیبایی بازی می‌ کند اما تاکنون در بازیهای خانگی موفق به برتری مقابل حریفانش نشده و قطعا در این بازی به دنبال اولین پیروزی خانگی خود است. بصیری از زمان حضورش در آلومینیوم، در ۷ بازی روی نیمکت این تیم نشسته است که حاصل آن یک پیروزی، چهار تساوی و دو شکست بوده است. اما گل گهری ها پس از سپری کردن روزهای پرتلاطم بعد از بازی با خونه به خونه نگذاشتند حواشی به اردوی تیمشان نفوذ کند و بخوبی آرامش را به تیم خود تزریق کردند تا با کسب یک پیروزی خارج از خانه به ادامه فصل امیدوار باشد.
گل گهر با وینگو بگوویچ از ۱۱ بازی ۱۴ امتیاز کسب کرده و سه پیروزی و سه شکست و ۵ تساوی نیز در کارنامه خود دارد که تساوی هفته قبلش صدمین تساوی این تیم در لیگ یک را ثبت کرد.
آبی پوشان سیرجان که از ۳ پیروزی خودشان در لیگ ۲ بار آن را در خارج از خانه موفق بوده اند هم قسم شده اند تا شایستگی هایشان را در زمین مسابقه به اثبات برسانند و در خانه حریف به برتری برسند آبی های سیرجان امیدوارند تا مثل دیدار مقابل خونه به خونه بدشانسی گریبانشان را نگیرد و از اردوی آنها رخت بربندد.
دیدار تیم های گل گهر و آلمینیوم سه شنبه ۱۶ آبان ماه و از ساعت ۱۴:۴۵ به میزبانی اراک برگزار خواهد شد.


گروه : اخبارتاریخ انتشار : 1396/08/15نویسنده : سایت باشگاهتعداد بازدید : 155کد خبر : 255