آیا سربازان کلانتری اجازه عبور به سیرجانی ها و رفتن به پله های بالاتر را خواهند داد?

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 دو تیم فجر شهید سپاسی شیراز و گل گهر سیرجان فردا در چهارچوب هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال کشور مقابل هم صف آرایی می کنند.
علی اصغر کلانتری و سربازهایش که این روزها روند خوب و مثبتی در لیگ یک دارند و در فکر صعود دوباره به لیگ برتر هستند تمام تلاششان را به کار می گیرند تا به سادگی ۳ امتیاز میزبانی از دستشان فرار نکند,در اردوی حریف شاگردان وینگو بگوویچ که هفته گذشته نیز نتوانستند نتیجه دلخواهی بگیرند ودر خانه مقابل بادران و شاگردان ربیعی تن به تساوی بدون گل دادند در شیراز به دنبال اثبات شایستگی هایشان هستند و برای کسب حداکثر امتیاز این بازی به میدان خواهند رفت .عملکرد خوب فجر بعلاوه امتیاز میزبانی این تیم و نوسان نتایج آبی پوشان سیرجان قبل از این دیدار نشان از شانس بیشتر شیرازی ها برای امتیاز گیری دارد اما آنچه مسلم است گل گهر با وجود از دست دادن چند مهره کلیدی بدلیل مسدومیت به لحاظ تاکتیکی تیمی هماهنگ تر از بازیهای ابتدای فصل شده و برای مدعی بودن, اندیشه تساوی یا شکست آنها را آزار خواهد داد.
فجر شهید سپاسی شیراز، با 10 امتیاز از هفت بازی در مکان دهم جدول و گل گهر نیز با همان امتیاز اما به دلیل تفاضل گل بهتر در مکان نهم جدول رده بندی قرار دارد.
دیدار تیم های فجر شهید سپاسی شیراز و گل گهر سیرجان عصر سه شنبه و از ساعت ۱۵:۱۵ با قضاوت پیمان فرخی مهر در شیراز برگزار خواهد شد.