بیدار شو شیر خفته

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان عصر امروز چهارشنبه از ساعت ۱۶ میزبان حساس ترین بازی هفته هفتم لیگ دسته اول کشور است جایی که وینگو بگوویچ و شاگردانش میزبان بادران و محمد ربیعی هستند.
گل گهر که در این فصل با تغییرات زیادی در نفرات خود گام به رقابتهای لیگ گذاشته ، هنوز توانایی واقعی خود را به رخ حریفان نکشیده و امروز شاید بزنگاهی باشد که شیرهای رام نشدنی کویر غرش کنند.
سیرجانی ها باید و باید از خواب غفلت بیدار شده و با هوشیاری و انگیزه تمام به میدان بادران مدعی بروند و به راحتی امتیازهای حساس فصل را از دست ندهند.
اضافه شدن مرتضی یکه و رسول زمانی به کادر فنی تیم و جذب سینکی دروازه بان میتواند نقاط ضعف گل گهر را پوشش دهد اما مصدومیت محمد غلامی و علی شهسواری دو چهره تاثیر گذار گل گهر کار وینگو بگوویچ را سخت کرده است.
سیرجانی ها که با دو پیروزی، سه تساوی و یک شکست و کسب ۹ امتیاز در رده هشتم جدول قرار دارند باید به مصاف بادرانی بروند که تا کنون شکست نخورده و با چهار پیروزی و دو تساوی با ۱۴ امتیاز بالانشین جدول است.
دیدار گل گهر و بادران از آن دیدارهای ۶ امتیازی است که نتیجه آن در پایان فصل ممکن در صعود یا عدم صعود تیم ها به لیگ برتر نیز تاثیرگذار باشد و شاگردان بگوویچ باید بیدارتر از همیشه به این دیدار پا بگذارند.