نشست هم اندیشی نماینده ورزشی مدیریتهای شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و کادر تیم های ورزش کارگری برگزار شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

جلسه هم اندیشی کادر تیم های ورزش کارگری و نماینده ورزشی مدیریتهای شرکت معدنی و صنعتی گل گهر روز شنبه چهاردهم مرداد ماه نود و شش با حضور مهندس عتیقی مدیر مجتمع، دکتر حاتمی معاونت پشتیبانی مجتمع, , نماینده ورزش کارگری ، رئیس هیئت مدیره ، مدیر عامل و مسئولین باشگاه فرهنگی ورزشی گل گهر و جمعی دیگر از مدیران شرکت در سالن کنفرانس سایت شرکت معدنی و صنعتی گل گهر برگزار شد.
در ابتدای این جلسه مهندس جواهری مدیر عامل باشگاه ضمن خوش آمدگویی به نمایندگان رشته های ورزشی ،به پاسخ در خصوص دیدگاه ها ، نقاط قوت و ضعف عنوان شده پرداخت و قول داد که مطالبات ورزشکاران تا جایی که امکان دارد برآورده شود.
سپس نماینده ورزش کارگری شرکت مهندس الفت گزارشی از فعالیت های انجام شده در حوزه ورزش کارگری ارائه داد.
مهندس عتیقی نیز در خصوص عملکرد باشگاه فرهنگی ورزشی در قبال ورزش کارگری اعلام رضایت کرد و از پیشرفت باشگاه در 2 سال اخیر تقدیر و تشکر کرد. وی اذعان کرد: با توجه به اینکه عضو هیئت مدیره باشگاه میباشد فعالیتهای باشگاه را رصد میکند. عتیقی در خصوص بودجه باشگاه گفت: بودجه ورزش کارگری و حرفه ای کاملا مجزا است و بودجه ورزش کارگری در خود ورزش کارگری هزینه میشود. مهندس عتیقی در ادامه با تاکید بر مصرف بهینه از اماکن ورزشی در خصوص تعامل بیشتر نماینده ورزش کارگری با باشگاه توصیه کرد که در جهت رفع موانع و مسائل ، این تعاملات باید بیشتر و منعطف تر باشد. وی افزود: عملکرد باشگاه و آقای بدخشان و جواهری جای تقدیر دارد. مهندس عتیقی در خصوص ورزش حرفه ای نیز گفت: مدیران باشگاه باید با برنامه ریزی دقیق و مجدانه به دنبال نتیجه مطلوبتر باشند که باعث افتخار شهر سیرجان و شهروندان باشد.
وی از سرپرستان ورزش کارگری نیز خواست که در خصوص رشته ورزشی که به آنها محول شده است پویاتر و فعالتر باشند و در مقایسه هر سال نسبت به سال گذشته افراد بیشتری در آن رشته جذب گردد و سرانه ورزشی افزایش یابد که این وظیفه متوجه سرپرستان ورزش کارگری است .
در ادامه دکتر حاتمی به ظرفیتها و امکانات باشگاه اشاره کرد که در حد عالی این زیرساختها وجود دارد و در اختیار ورزشکاران میباشد و خواستار این شد که پرسنل بیشتری باید در جهت حفظ سلامت خود و خانواده بیشتر از این فضاهای موجود استفاده کنند. حاتمی افزود: توصیه من به حضور مداوم و مستدام سرپرستان ورزش کاری در اماکن ورزشی است.
در پایان نیز حسن بدخشان از سرپرستان خواست که زمینه بیشتری را جهت استفاده پرسنل و خانواده آنها برای ورزش بوجود بیاورند که این امر باعث نشاط بنیان خانواده و در نهایت جامعه میگردد.
وی یکی از دلایل پیشرفت در ورزش حرفه ای را قانون و برنامه ریزی دقیق و مدون از سمت فدراسیونها دانست و دلایل دیده شدن ورزش حرفه ای از کارگری در باشگاه را نیز همین امر دانست. بدخشان همچنین اذعان داشت: در هیئت مدیره باشگاه تصویب شده است که اولویت ورزش در شرکت گل گهر ورزش کارگری میباشد و از سمت مدیران ارشد شرکت نیز تاکید بیشتر و اول ورزش کارگری میباشد بطوریکه پاسخگوی نیاز های پرسنل و خانواده آنها باشد. رییس هیات مدیره باشگاه گل گهر خواستار تمرکز بیشتر سرپرستان در این زمینه شد و گفت: سرپرستان برنامه های مدون خود را به باشگاه ارسال کنند تا باشگاه با برنامه ریزی دقیق بتواند این نیازها را پاسخ دهد. وی تاکیدکرد: بودجه ورش حرفه ای و کارگری کاملا جدا است و هیچکدام در جای یکدیگر هزینه نمیشود. بدخشان خواستار تعامل بیشتر سرپرستان و نماینده ورزش کارگری با باشگاه شد و افزود: با تعامل بیشتر ورزشی پویا و در خور شان شرکت معدنی و صنعتی گل گهر خواهیم داشت.